Wizualizacja Danych & Storytelling

Ułatwiamy odbiór i zrozumienie wyników badania.

Nasze najświeższe infografiki !

 

Mini-strony internetowe

 

Wykorzystanie mini-stron internetowych to jeden z naszych sposobów na prezentację wyników badania. Online'owy, dynamiczny sposób prezentowania danych pozwala jeszcze lepiej dostosować się dostosowanemu do potrzeb komunikacyjnych Klientów. Zapewnia też stabilne ramy dla komunikacji i popularyzacji wyników w Internecie, walcząc jednocześnie z coraz bardziej efemerycznym charakterem informacji w sieci.

 

Mini-strona internetowa może być w pełni spersonalizowana, aby odzwierciedlać wizerunek marki i jej identyfikację wizualną (logo, kolory, font, projekt graficzny itp.) i pozwala zebrać w jednym miejscu wszystkie wyniki badania (dynamicznie prezentowane wyniki badań, informacje prasowe, dokumenty do pobrania, odnośniki do mediów społecznościowych, itp.).

 

 

Mini-strona to atrakcyjna, dostępna i dynamiczna platforma komunikacyjna zaprojektowana w całości w formacie responsive design przez co spełnia potrzeby komunikacji cyfrowej i może być przeglądana na wszystkich rodzajach urządzeń (komputer, smartfon, tablet). Tym samym mini-strony spełniają niezbędne warunki dla efektywnego budowania wizerunku marki w mediach, jej zauważalności i budowania ruchu na  twoich stronach.

 

Wizualizacja danych, dashboardy i sztuka narracji.

 

Od momentu powstania, OpinionWay przywiązuje najwyższą wagę do sposobu, w jaki prezentowane i rozpowszechniane są wyniki naszych badań.

 

Wszyscy, od kierownika projektu po dyrektora jednostki biznesowej, przeszli szkolenie z zakresu Wizualizacji Danych i Storytellingu.

 

  • Nasze raporty i prezentacje są budowane według schematów narracyjnych, które zapewniają danym odpowiednie zrozumienie i impakt.
  • Badania ilustrujemy fragmentami wideo, filmami lub najlepszymi rozwiązaniami z zakresu tworzenia infografik i data design.
  • OpinionWay stworzyło pierwszy we Francji omnibus wideo oraz ma własne studio multimedialne (stacja montażu, Photoshop, Illusrator, itp.) oddane w ręce najlepszych specjalistów.

 

Naszym celem jest, aby wyniki badań prowadzonych dla naszych Klientów, były łatwiejsze w odbiorze, bardziej perswazyjne i atrakcyjniejsze.

 

Mini klip, Prezi, Motion Design, plakat, czy interaktywny dashboard…? OpinionWay doradzi w zakresie najlepszego wykorzystania i prezentacji wyników.

 

VoxPop

 

VoxPop to idealne narzędzie do zrozumienia spontanicznego punktu widzenia opinii publicznej na dany temat i zaprezentowania go w trakcie konferencji prasowej, na stronach internetowych oraz w sieciach społecznościowych.